Ukrainian Art Week


Зі 17 по 23 листопада 2009 року у Центральному будинку художника (Київ) вперше відбудеться Український тиждень мистецтв, у рамках якого пройде Всеукраїнський фестиваль дитячо-молодіжної творчості та Кубок України з художньої творчості - Асамблея Мистецтв.

Конкурсна програма заходу включає міжнародні конкурси з живопису, графіки, графічного дизайну, фотографії, скульптури, а також декоративно-прикладного мистецтва.

В експозиції Центрального будинку художника в Києві впродовж тижня виставлятимуться конкурсні роботи, подані на Український тиждень мистецтв. Виставка завершиться церемонією нагородження переможців, яких обере компетентне журі, до складу якого входять імениті митці, мистецтвознавці та представники ЗМІ. На Ukrainian Art Week провідні галеристи та експерти проведуть майстер-класи з філософії творчості та проблем просування сучасного мистецтва. На виставці будуть представлені роботи і мистецькі проекти як молодих митців, так і знаних представників арт-ринку Данії, Італії, Ізраїлю, Індії, США та інших країн.

Планується, що Український тиждень мистецтв влаштовуватимуть двічі на рік.

 - - - це написано представниками оргкомітету. То ж - подивимось, що з того вийде?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0