Взуття як мистецтво


Людська стопа набула значних змін з того часу, коли первісна людина почала її захищати шматками шкіри з солом"яними устілками. Сучасна людина вже не може існувати без цього аксесуару. Він став настільки значним, що за станом взуття можна визначити деякі особливості характеру тієї, чи іншої людини. Процес виготовлення взуття є надзвичайно трудомістким. І хороше взуття не може бути дешевим. Форми цього аксесуару настільки різноманітні, наскільки різноманітним є мистецтво. Деякі зразки старовинного взуття взагалі не придатні для носіння. Деякі створювались за для того, щоб велично і красиво сидіти на троні. З того часу багато чого змінилося, але у сучасному світі також існує взуття, яке ну зовсім незручно носити. В ньому можна лише пройти від будинку до авто, і навпаки. Спробуйте, чоловіки, вбратися у туфлі на підборах 12 см, і ви зможете в ньому зробити два-три кроки...

взуття з гробниці Тутанхамона
фрагмент картини Ян ван Ейка


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 18
Рекомендовал эту запись

!!!

Дякую за рекомендацію!
А третій як носити???
Чи то якраз з тих, що не придатні для носіння????
Я теж не розумію
Рекомендував цей запис

цікаві фото)

Дякую за рекомендацію!
Рекомендовал эту запись

обувь

Дякую за рекомендацію!
7 сверху и последние самые удобные.
Эт-точно!
еще 1 ничего :)
Ну-у это же царские сандалии...
если они царские, то это еще ничего не значить,так как царские сандалии китайских императриц носить нельзя.(ноги девочек брались в колодки, отчего и деформироваличсь)
У них, конечно О-О-ОЧЕНЬ болели ноги, но ходить они могли. И сейчас есть еще такие китайские бабушки, у которых пальцы ног подвернуты под ступню. Жуткое зрелище.
да... люди развлекаются )
Угумсь. Каждому - свое.
replica watches accept gotten a bad name over the years. Abounding of the fakes on the bazaar are poor quality, but that is not at all what you will acquisition if you boutique with Watches Well. Our knockoffs are actual top superior and would angle up in adorableness and architecture adjoin a lot of artist brands including the actual celebrated and able-bodied accepted Hubolt watches.